NIHONGO NORYOKU SHIKEN
Egzamin na certyfikat języka japońskiego
EN
 
    Termin Uwagi
1 Rejestracja online

od 16 sierpnia 2019 (piątek)

do 6 września 2019 (piątek)

Uczestnik zakłada konto w systemie i zapisuje się na odpowiedni poziom egzaminu. Nie można zdawać egzaminu na kilku poziomach jednocześnie.
2 Uiszczanie opłat za egzamin  jak wyżej
Opłata za egzamin 180 PLN
3 Wydawanie zaświadczeń rejestracyjnych Na bieżąco, po zaksięgowaniu opłaty na koncie Uczelni Użytkownik drukuje zaświadczenie rejestracyjne, które jest niezbędne do uczesnictwa w egzaminie
4 Egzamin  1 grudnia 2019 (niedziela)

 Na wpłaty czekamy maksymalnie do 6 września 2019 r. (data wpływu na nasze konto).
Zalecamy wpłacanie pieniędzy w banku, ponieważ czas dotarcia przekazu pocztowego może wynosić kilka dni.

Ważne! Prosimy odpowiednio wcześniej przelewać wpłaty i nie zostawiać tego na ostatnią chwilę. Osoby, których wpłata nie zostanie zaksięgowana na naszym koncie do 6 września 2019 r. włącznie, nie będą miały możliwości przystąpienia do egzaminu.

Uwaga! Prosimy o ostrożność przy uiszczaniu wpłat, ponieważ nie mamy możliwości dokonywania żadnych zwrotów płatności ani przeksięgowań na inny termin egzaminu. Rezygnacja z przystąpienia do egzaminu nie upoważnia do zwrotu opłaty.

W przypadku problemów z wygenerowaniem zaświadczenia rejestracyjnego do 13 września 2019 r. - pomimo zapisu oraz uiszczenia płatności za egzamin - prosimy o kontakt z biurem JLPT.Strona główna  |  Regulamin zapisów  |  Terminy  |  Kontakt  |  Ważne informacje  |  Informacje dla niepełnosprawnych  |  Powerd by spryCore