NIHONGO NORYOKU SHIKEN
Egzamin na certyfikat języka japońskiego
EN
 
    Termin Uwagi
1 Rejestracja online

od 18 sierpnia 2018 (sobota)

do 7 września 2018 (piątek)

Uczestnik zakłada konto w systemie i zapisuje się na odpowiedni poziom egzaminu.
2 Uiszczanie opłat za egzamin  jak wyżej
Opłata za egzamin 180 PLN (nie można zdawać egzaminu na kilku poziomach jednocześnie)
3 Wydawanie zaświadczeń rejestracyjnych Na bieżąco, po zaksięgowaniu opłaty na koncie Uczelni Użytkownik własnoręcznie drukuje zaświadczenie rejestracyjne, które jest niezbędne do uczesnictwa w egzaminie
4 Egzamin  2 grudnia 2018 (niedziela)

 Na wpłaty czekamy maksymalnie do 7 września 2018 r. (data wpływu na nasze konto).
Zalecamy wpłacanie pieniędzy w banku, ponieważ czas dotarcia przekazu pocztowego może wynosić kilka dni.

Ważne! Prosimy odpowiednio wcześniej przelewać wpłaty i nie zostawiać tego na ostatnią chwilę. Osoby, których wpłata nie zostanie zaksięgowana na naszym koncie do 7 września 2018 r. włącznie, nie będą miały możliwości przystąpienia do egzaminu.

Uwaga! Prosimy o ostrożność przy uiszczaniu wpłat, ponieważ nie mamy możliwości dokonywania żadnych zwrotów płatności ani przeksięgowań na inny termin egzaminu. Rezygnacja z przystąpienia do egzaminu nie upoważnia do zwrotu opłaty.

Szanowni Państwo, ze względu na dużą liczbę rejestrujących się osób, zaświadczenia rejestracyjne mogą być dostępne w systemie z opóźnieniem. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.

W przypadku problemów z wygenerowaniem zaświadczenia rejestracyjnego do 14 września 2018 r. - pomimo zapisu oraz uiszczenia płatności za egzamin - prosimy o kontakt z biurem JLPT.Strona główna  |  Regulamin zapisów  |  Terminy  |  Kontakt  |  Ważne informacje  |  Informacje dla niepełnosprawnych  |  Powerd by spryCore