NIHONGO NORYOKU SHIKEN
Egzamin na certyfikat języka japońskiego
EN
 
    Termin Uwagi
1 Rejestracja online Od 8 marca do 29 marca 2021 r.
Uczestnik zakłada konto w systemie i zapisuje się na odpowiedni poziom egzaminu. Nie można zdawać egzaminu na kilku poziomach jednocześnie.
2 Uiszczanie opłat za egzamin Jak wyżej
Opłata za egzamin 200 PLN*
3 Wydawanie zaświadczeń rejestracyjnych Na bieżąco, po zaksięgowaniu opłaty na koncie Uczelni Użytkownik drukuje zaświadczenie rejestracyjne, które jest niezbędne do uczestnictwa w egzaminie. W przypadku problemów z wygenerowaniem zaświadczenia do 2 kwietnia 2021 r. - pomimo zapisu oraz uiszczenia płatności za egzamin - prosimy o kontakt z biurem JLPT.
4 Egzamin 4 lipca 2021 r. (niedziela)

 

 

* Opłatę należy przelać na poniższy numer konta bankowego:
Bank DnB NORD Polska S.A.
Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych
PL81 2190 0002 3000 0046 2893 0103
SWIFT: MHBFPLPW (dla przelewów zagranicznych)
Tytuł wpłaty: Egzamin JLPT poziom N…, imię i nazwisko oraz numer telefonu
 

Prosimy odpowiednio wcześniej przelewać wpłaty i nie zostawiać tego na ostatnią chwilę. Osoby, których wpłata nie zostanie zaksięgowana na naszym koncie do 2 kwietnia 2021 r. włącznie, nie będą miały możliwości przystąpienia do egzaminu.

Prosimy też o ostrożność przy uiszczaniu wpłat, ponieważ nie mamy możliwości dokonywania żadnych zwrotów płatności ani przeksięgowań na inny termin egzaminu. Rezygnacja z przystąpienia do egzaminu nie upoważnia do zwrotu opłaty.Strona główna  |  Regulamin zapisów  |  Terminy  |  Kontakt  |  Ważne informacje  |  Informacje dla niepełnosprawnych  |  Powerd by spryCore